Co je nového

15. 7. 2016

K nákupu tapet ve slevě http://www.e-color.cz/Slevy_zbozi.html nad 500Kč dárek - kšiltovka Jub ZDARMA


9. 6. 2016

Úspěšná spolupráce ve výrobě a návrhu tapet francouzské módní značky "Daniel Hechter" a "A.S. Création "pokračuje. Představujeme vám fascinující sbírku tapet s grafickými 3D vzory a moderními kamennými stavbami, které poskytují mladou atmosféru. Palety barev se pohybují od šedé až béžové, po tmavé odstíny a pastelově růžové. Obklpte se designem a luxusem.


26. 4. 2016

Po výstavě bytového designu v Miláně jsme pro Vás přinesli novou kolekci koberců od výrobce Brink and Campman. Ručně všívané v Indii výhradně pro Brink a Campman, měkká čistá střižní vlna s 15mm dlouhým vlasem, doplněná vláknem z viskózy pro nádherný lesk. Nejlepší kvalita, kterou můžeme nabídnout našim zákazníkům. Prohlédněte si kolekci luxusních a moderních koberců Estella.


7. 3. 2016

Nově si můžete stáhnout newsletter v sekci Ke stažení . Najdete v něm novinky ohledně námi dodávaných tapet do pořadu Jak se staví sen, můžete zde shlédnout video z proměny a nebo najdete zde odkaz na přihlášení do proměny od televize Prima.


1. 2. 2016

Zima je v plném rpoudu a po světových veletrzích kde nám výrobci představili nové kolekce tapet, koberců a dekorací, nyní můžete i Vy  najít tyto novinky na našich stránkách. Především jsou to novinky v kolekci tapet Erismann a AS-Creation.

Nadále můžete vybírat i v našich výprodejích a to hlavně v sekci tapety a dekorace za 90 Kč. Tato kategorie byla dopněna o nádherné dekorace, tak s je nenechte utéct za pár korun.


6. 1. 2016

S novým rokem jsme pro Vás přidali novou kategorii německých tapet značky Eismann Make Up16. Make Up`16 kolekce tapet nabízí široký výběr vzorů a barev. Možné kombinace jsou tak různorodé, že si každý může vytvořit svůj vlastní osobní rezidenční svět. Zda současné klasické nebo současné moderní, zda temperamentní zlobivé či elegantně tajemné - více možností už snad ani nejde.
Kromě čtyř výrazných designových ozdobných proužků kolekce Make Up`16 nabízí další tři atraktivní univerzitní struktury v celkem 37 zajímavých odstínech. Ti, kteří dávají přednost klasické, zvolí elegantní, diskrétní přirozené tóny šedo béžové nebo krémové odstíny. Každý, kdo chce ukáže své oblíbené barvy, což je hravý mix pro dobrý pocit.


16. 10. 2015

Novinky na trhu s vlněnými koberci pro rok 2015/2016. Nové koberce v kolekci Scion living od firmy Brink and Campman. Vysoká kvalita zpracování, špičkové přírodní materiály. To nejlepší co můžete na trhu najít.


25. 9. 2015

VÝPRODEJ TAPET na stěnu za neuvěřitelných 90 korun za roli. Tapety v této kolekci jsou pouze v omezeném množství a jsou nabízeny do vyprodání skladových zásob. Najdete zde tapety s moderními vzory, designové tapety, ale i tapety zámecké a klasické http://www.e-color.cz/Tapety_za_90…/Levne_tapety_na_zed.html


20. 8. 2015

Nová kolekce koberců světové značky TOM TAILOR pro rok 2015/2016. Neváhejte si prohlédnou a vybrat koberec podle nových trendů světového designu v bydlení.


29. 7. 2015

AKCE barva JUPOLTrend ZDARMA! Ke každé objednané barvě JUPOLTrend v termínu od 1.8.2015 až 15.9.2015 dostanete automaticky stejnou barvu ve stejném balení ZDARMA! Stačí si pouze objednat a příjde Vám domů dvojnásobné množství.


16. 7. 2015

S novou kolekcí tapet Africká královna si můžete přinést smyslné kouzlo Afriky na vlastní čtyři stěny, a to dodá Vašemu domovu skutečně vynikající vzhled. Věřte své inspiraci, protože určitě nebudete věřit svým očím, když uvidíte svoji odvedenou práci dokonalé repliky Afriky. Objevte pro sebe, jak krásně imitace vypadají na stěnách.


17. 6. 2015

Před prázdninami jsme pro Vás přidali nové kolekce tapet. První a nádherná kolekce je od německého výrobce tapet Erismann s názvem Make Up. Kolekce je plná moderních grafických v zorů a přírodních motivů na špičkovém vliesovém podkladu. Příjemné tlumené barvy navodí tu správnou atmosféru. Druhá kolekce je od značky Rasch. Kolekce s názvem Florentine - Květinářství . Ta je plná romantických květů a širokých proužků.


27. 2. 2015

Přichází jaro, teplo a hodně sluníčka. Nově se můžete inspirovat při vylepšování svého bydlení třeba v nové kolekci tapet Letní vánek - Summerbreeze od německého výrobce tapet Erismann.


12. 1. 2015

Nově přidána kolekce koberců Esprit pro rok 2015. Najdete zde kvalitní koberce z novozélandské vlny, koberce tkané v Nepálu i Tibetu. Stejně tak cenově přijatelné koberce pro mladé začínající páry s nádhernými vzory. Vše se značkou Esprit.


1. 12. 2014

Znovu jsme pro Vás rozšířili nabídku tapet o kolekci Zambezii - přírodní vzory a kolekci Fashion week - moderní elegance. V nabídce máme již cca 4000 druhů tapet. Máte z čeho vybírat a každy určitě najde.


30. 10. 2014

Nově jsme rozšířili naší nabídku německých tapet Erismann o nové tapety z kolekce Levante. Moderní tapety s moderním vzorem na vliesovém materiálu. Jednoduché a elegantní odstíny barev se hodí do většiny současných interiérů. 3D optické vzory v šedé a černé. Nádherně ozdobí Vaše bydlení.


29. 9. 2014

Lars Contzen vytvořil čtvrtou kolekci svých designových tapet. Kolekce vytváří různorodě uměleckou, ale útulnou kolekci s jeho nezaměnitelným rukopisem. 3D zobrazení, květinové vzory s harmonickými barvami pozitivně nabíjejí prostor energií a šarmem. Jemné pastelové barvy dotvářejí expresivní styl. Nově můžete vybírat z kolekce v našem obchodě.


16. 9. 2014

Jako novinku u přetíratelných tapet jsme pro Vás přidali kolekci přetíratelných tapet německé značky Erismann. Kolekce je u každé tapety doplněna o vizualizaci v interiéru, která dá vyniknout těmto nádherným tapetám, které si můžete barevně dotvořit přesně podle vybavení Vašeho interiéru a fantazie. Nejste omezeni žádnými barevnými schématy. Máte čistou tapetu s nádhernými 3D tvary, kterou lehce dotvoříte vlastní barvou.


30. 7. 2014

Erismann představuje velmi inspirativní kolekci tapet pro mladé dívky a ženy. Hlavní nosné téma této odvážné kompozice je ve městě Amsterdam. Svižné filigránové prvky jsou doplněny licenčními vzory ze světoznámé vily  Coppenrath. Vše je dokresleno lesklýmy prvky.


23. 7. 2014

Kolekce tapet, 3D RETRO  stanoví nový 3D rozměr pro tapetování a vzhled moderních interiérových tapet. Velkolepé kinetické efekty vytvoří na stěně Vašeho pokoje nádherné prostorové obrazce. Tyto velké prostorové vzory rozvibrují stěnu jasnými a dynamickými barvami. Vše je podpořeno rezidenčním stylem. Vše v naší nové kolekci 3D RETRO od firmy Erismann.