telefonické objednávky
0 ks 0,00 Kč | Zobrazit košík

3D obkladové panely Půlměsíc

Velikost zboží : Balení obsahuje 4ks panelů, 1ks 50 x 50 cm, cena je uvedena za ucelené balení (4ks)

Materiál : Bagassa - stonky cukrové třtiny

Kód : WA3D -000-08

Dostupnost : Poslední balení

Popis : Obkladové panely na zeď


594,00 Kč

  • cena za kus vč. DPH
  • rozměr:

Podrobnější popis produktu

Panely jsou moderní a ekologicky šetrné 3d stěnové panely vyrobené z vláknitých zbytků cukrové třtiny. Tato vlákna z drcených stvolů cukrové třtiny zbydou při výrobě surového cukru. Tato surovina, která se nazývá bagasse, tvoří základ našeho ekologicky šetrného výrobku. Suroviny používané pro výrobu našich 3d nástěnných panelů jsou 100% recyklovatelné, kompostovatelné a 100% biologicky rozložitelné a proto přispívají k trvalé udržitelnosti.

 

3d obkladové panely na stěnu byly ve Spojenných státech vybrány návrháři interiérů za nejvíce inovativní a ekologicky šetrný výrobek roku. 3d stěnové panely jsou navrženy tak, aby spolu tvořily vzor. Po instalaci je možné je přemalovat libovolnou barvou, která se hodí do Vašeho interiéru nebo naopak vytvoří zcela nový styl. Můžeme Vám doporučit interiérové barvy z naší široké  nabídky již hotových odstínů. Barvy si můžete  vybrat ZDE.

 

Panely se používají prakticky stejně jako natiratelné tapety s 3D efektem. Na rozdíl od většiny 3D tapety se jedná opravdu o 3D rozměr nikoliv jen 3D efekt. Samotné návody na jejich použití a aplikaci najdete v níže uvedených odkazech.

Odkazy